Formularz zamówienia

Nadawca
Odbiorca
Paczka 1
Wymiary
cm
cm
cm
Waga
kg
0 kg
:
Nabycie usługi „Zadeklarowana wartość przesyłki” (tzw. ubezpieczenie) uprawnia Państwa w razie jej zagubienia, zniszczenia lub opóźnienia do zgłaszania roszczeń o odszkodowanie za udowodnione straty do wysokości zadeklarowanej wartości przesyłki.
- przesyłka o wartości do 323 zł - 0 zł
- przesyłka o wartość od 323 zł do 50.000zł - 1,09 zł netto
- przesyłka o wartość od 50.000zł do 100.000 zł - 0,10%
- przesyłka o wartość powyżej 100.000 zł - 0,20%
Dodatkowa obsługa ma zastosowanie do:
Dowolnego artykułu zamkniętego w zewnętrznym pojemniku wysyłkowym wykonanym z metalu lub drewna.
Dowolnego przedmiotu o kształcie walca, takiego jak beczka, bęben, wiadro lub opona, który nie jest w pełni zamknięty w pojemniku wysyłkowym wykonanym z falistej tektury.
Dowolnego przedmiotu wykonanego ze szkła gdzie należy zachować dużą ostrożność podczas transportu.
Dodatkowa opłata wynosi 16,90 zł netto
Obsługa
Firma UPS udostępnia usługę doręczenia przesyłki na adres domowy, jak również adres firmowy. Przesyłka adres domowy to dostawa do domu lub siedziby firmy, która działa w domu (nie jest otwarta publicznie). W przypadku każdej przesyłki na adres domowy obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 1,56 zł netto.
Kiedy korzystają Państwo z usługi Przesyłki UPS za pobraniem (tylko i wyłącznie po Polsce), UPS pobiera przy doręczeniu zapłatę za Państwa towary od klientów.
W przypadku przyjmowania gotówki maksymalną kwotą jest równowartość 5000 USD w walucie miejscowej dla jednego odbiorcy na dzień. Obowiązuje opłata pobraniowa w wysokości 0,40% od wartości pobrania lecz nie mniej niż 3,63 zł netto
Klient może zażyczyć sobie od UPS usługi polegającej na zwrocie dokumentów towarzyszących przesyłce po podpisaniu przez odbiorcę. UPS odeśle je do nadawcy. Opłata dodatkowa 14,3 zł netto
Liczba paczek:
1
Waga rozliczeniowa:
0.00 kg
Razem netto:
0.00
VAT:
0.00
Razem brutto:
0.00 PLN
 
© PMKurier 2011, All Rights reserved.